Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-06-03

Valera – MatriXcare AI - suszarka do włosów zaprojektowana dla fryzjerów

Nowość od Valera – MatriXcare AI - suszarka do włosów zaprojektowana dla fryzjerów.

Przekracza granice

Istnieją szybkie suszarki do włosów, ale teraz jest też dostępna Matrixcare AI – super szybka suszarka do włosów do użytku profesjonalnego.   Nowa, superkompaktowa, szybka i cyfrowa suszarka do włosów zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

Valera MatriXcare AI Metallic Red 2000W

Przekracza prędkość

Najnowszy silnik cyfrowy 100K-PAX firmy Valera nie tylko wyróżnia się prędkością, ale także podnosi wydajność na nowy pozio: 100 000 obr./ min, przepływ powietrza 80 m3/h, żywotność ponad 5000 godzin.

Przekracza design

Tam, gdzie design łączy się z funkcjonalnością. MatriXcare AI to coś więcej niż projekt, to najbardziej niezawodne narzędzie pracy w rękach fryzjera.

Technologia Air Boost

MatriXcare AI wyposażona jest w unikalny system ABT – Air Boost Technology, który poprzez wloty powietrza umieszczone nad rączką, pozwala na potężne zwielokrotnienie wdmuchiwanego powietrza.  

Sterowanie „Heavy Duty”

Profesjonalny uchwyt i przyjazna dla użytkownika konstrukcja przełączników sprawiają, że idealnie nadają się do intensywnego użytkowania w salonie.

18 kombinacji temperatury i nadmuchu

Wybierz idealne ustawienie dla cienkich i delikatnych (Care) lub grubych i mocnych włosów (Max). Funkcja Cold air będzie idealna do stylizacji fryzury.

Filtr

Funkcję samooczyszczania filtra można aktywować jednym naciśnięciem przycisku, a w razie potrzeby wyjąć filtr w celu dokładniejszego i łatwego czyszczenia.

Ultraszybka i ultracicha

Potężny, superszybki strumień powietrza jest niemal niezauważalny dla uszu, a wyraża się w niesamowicie przyjemnym, ultracichym dźwięku (67 dB(A)).

Rotocord

Opatentowany przez Valera system Rotocord jest zintegrowany z uchwytem. Możesz dowolnie obracać suszarkę w dłoni, a Rotocord zadba być przewód się nie plątał i zaplątywał.

Akcesoria

2 precyzyjne dysze (szerokość 6,2 i 7,5 cm), nasadka TOUCH ME cool (szerokość 8,2 cm), dyfuzor lokowy (ø 12,7 cm).

Swiss Made

MatriXcare AI to prawdziwe arcydzieło, zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane przez firmę Valera w Szwajcarii.

Polecane

pixel