Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Kontrolery SteelDigi do PS4, PC i nie tylko
Kontrolery marki SteelDigi - Payat i Dasan - to bezprzewodowe pady zapewniające precyzyjne sterowanie oraz wygodę. Ich kompatybilność z różnymi platformami, w tym PS4, PC, iOS i Android, czyni je wszechstronnym wyborem dla każdego gracza.
Czytaj więcej
XPG – akcesoria mistrzów rozgrywki

Z dumą możemy ogłosić, że oferta gameexpert.pl powiększyła się o nowe produkty innowacyjnej marki ze świata gamingu – XPG. Przekonaj się, że odpowiednio dobrany sprzęt przełoży się na wyniki Twoich rozgrywek!

Czytaj więcej
Przegląd myszy gamingowych
Dobra myszka gamingowa to niezbędny sprzęt dla każdego gracza, niezależnie od poziomu jego zaawansowania. Wśród tylu dostępnych opcji trudno jednak wybrać tę najlepszą. Jak ją rozpoznać?
Czytaj więcej
Jaką klawiaturę mechaniczną wybrać?

Klawiatury mechaniczne to sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością. Z tego artykułu dowiesz się, jak odróżnić klawiaturę mechaniczną od membranowej, jakie są rodzaje przełączników i czym charakteryzują się klawiatury 60%.

Czytaj więcej
Zebraliśmy 11 001 zł dla WOŚP!
31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Konsola PlayStation 5 przeznaczona przez nas na licytację osiągnęła cenę 11 001 zł. Całość kwoty została przeznaczona na cele WOŚP.
Czytaj więcej
GRAMY RAZEM Z WOŚP!

Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wystawiliśmy na licytację wyjątkową konsolę PlayStation 5 z unikalną obudową i akcesoriami. Zapraszamy do licytacji!

Czytaj więcej
pixel