Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-08-01

Nowe wersje kolorystyczne kontrolera do PS4 SteelShock V2 Dasan

Niedawno oferta gameexpert.pl poszerzyła się o nowe wersje kolorystyczne kontrolera SteelShock V2 Dasan marki SteelDigi. Niezastąpione narzędzie służące do rozgrywania emocjonujących pojedynków jest teraz dostępne w kolorach: białym, czarnym, czerwonym oraz niebieskim. Na który z nich się skusisz?

Zdobądź przewagę dzięki trybowi TURBO!

SteelShock V2 Dasan wyróżnia się przyciskiem TURBO, który znajdziesz niemalże w samym sercu kontrolera. Dzięki niemu akcje przypisane pod dany przycisk wykonasz w sposób seryjny – a to wszystko za pomocą jednego wciśnięcia. Miewasz misje nie do przejścia? Z kontrolerem marki SteelDigi zapomnisz, że kiedyś takie były!

Dlaczego właśnie Dasan?

Bezprzewodowy kontroler do PS4 SteelShock V2 Dasan marki SteelDigi pozytywnie zaskoczy Cię szybkością reakcji. Jeśli zechcesz podzielić się wynikami swojej gry z przyjaciółmi, możesz użyć przycisku SHARE. Za jego pomocą udostępnisz screeny, nagrania, a nawet rozpoczniesz relację live. Sporej wielkości touchpad umożliwi Ci szybki dostęp do dodatkowych funkcji oraz wyszukiwanie haseł w przeglądarce internetowej. A żeby nikt nie miał pretensji, że znowu grasz po nocach, możesz podpiąć bezpośrednio do pada swoje ulubione słuchawki. Wszyscy domownicy będą zadowoleni!

Wczuj się w grę!

Kontroler od SteelDigi dostarczy Ci mocniejsze wrażenia i sprawi, że z łatwością przeniesiesz się w samo centrum rozgrywki. Każdy strzał czy obrażenie zadane przez wroga odczujesz dzięki silnym wibracjom reagującym na wydarzenia w grze. Dodatkowo wystrzały czy uskoki zostaną zaakcentowane dzięki podświetleniu umieszczonemu wokół touchpada. Nic, tylko chwytać za pada i odpalać grę! Kontroler będzie kompatybilny z konsolą PlayStation 4 oraz PC.

Wybierz kolor dla siebie

Stawiasz na klasykę czy bardziej szalone barwy? Biały, czarny, czerwony czy niebieski – który z nich będzie Twój? Koniecznie sprawdź nowe wersje kolorystyczne kontrolera SteelShock V2 Dasan marki SteelDigi i wygrywaj pojedynki dzięki trybowi TURBO!

Polecane

pixel