Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-07-15

Mosphera – perełka dla miłośników off-roadu już u nas!

W ofercie gameexpert.pl pojawiła się ostatnio prawdziwa perełka dla miłośników mocnych wrażeń. Elektryczna hulajnoga terenowa Mosphera Black Obsidian doskonale radzi sobie w trudnych, leśnych warunkach. Może osiągnąć prędkość do 70 km/h, a na jednym ładowaniu przejedziesz nią nawet do 150 km. Taki zasięg robi wrażenie!

Hulajnoga do zadań specjalnych

W niektóre miejsca po prostu nie da się dojechać 4-kołowcem – doskonale pewnie wiedzą o tym wszyscy pełniący służbę w trudnych warunkach  straż graniczna czy służba leśna. Mosphera została stworzona, aby rozwiązać ten problem. Projektanci hulajnogi zrobili tak dobrą robotę, że podbili również serca pasjonatów off-roadu, którzy potrzebowali solidnego pojazdu sprawdzającego się w warunkach leśnych, na polach i szutrach.

Skok adrenaliny gwarantowany!

Mosphera zapewni Ci emocje, których długo nie zapomnisz. Hulajnoga osiąga prędkość do 70 km/h, ale jej twórcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie w każdym terenie można sobie na nią pozwolić. Dlatego Mosphera jest wyposażona w 3 tryby prędkości – tryb Eco, tryb Standard oraz tryb Sport+. Dzięki temu samodzielnie zdecydujesz, kiedy podkręcisz tempo. W razie czego hydrauliczne hamulce tarczowe z cut-off pozwolą na szybkie i bezpieczne zatrzymanie pojazdu.

Konstrukcja dopracowana w każdym detalu

Pojazd, który zapuszcza się w trudny teren, musi być niezawodny. Taka właśnie jest elektryczna hulajnoga terenowa Mosphera. Posiada ręcznie spawaną konstrukcję z rur stalowych, pojemny akumulator umożliwiający pokonanie dystansu 150 kilometrów na jednym ładowaniu oraz klasę szczelności IP66. To oznacza, że jest w pełni pyłoszczelna i zabezpieczona przed silnymi strumieniami wody. Twórcy pojazdu poświęcili szczególną uwagę amortyzatorom i zawieszeniu, dzięki czemu pojazd jest wytrzymały i znosi ciężkie uderzenia w trakcie jazdy.

Odkrywaj nowe tereny z Mospherą

Wymiary hulajnogi pozwolą bez najmniejszego problemu złożyć ją i schować do bagażnika samochodu, co sprawia, że możesz zabrać ją ze sobą, by odkrywać nieznane dotąd trasy off-roadowe. Jeśli Twoja wyprawa nieco się przeciągnie, nie musisz martwić się o widoczność – pojazd ma dwa mocne światła przednie, które poprawią komfort jazdy po zmroku. To co, może jakaś nowa przygoda z Mospherą?

pixel