Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-02-08

Lepsza ergonomia pracy z podstawką pod laptopa PanzerShell ProDesk360

Obrotowe ramię 360°

Podstawka pod laptopa ProDesk360 marki PanzerShell sprawdzi się idealnie dla notebooków o przekątnej ekranu od 13” do 15,6”. Konstrukcja jest w stanie bez problemu utrzymać urządzenie o wadze do 5 kg, a obrotowe ramię pozwala na rotację komputera w dowolnym kierunku, gdy chcesz szybko pokazać ekran innej osobie. Akcesorium pozwala również łatwo dostosować kąt nachylenia laptopa tak, aby ustawić sprzęt na wysokości wzroku. To z kolei pomaga zachować wyprostowaną pozycję i ograniczyć garbienie się. Wypróbuj, a już nie rozstaniesz się z tą podstawką!

Składana konstrukcja

Co istotne, podstawkę możesz złożyć i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz pracować. Pod tym względem podstawka idealnie nadaje się dla osób pracujących zdalnie. Kawiarnia? Coworking? Praca z domu, czy jednak z biura? Podstawkę ProDesk360 możesz zabrać w każde miejsce, ponieważ złożona zajmuje niewiele przestrzeni i z powodzeniem zmieści się do plecaka czy torby. Akcesorium jest bardzo stabilne, ale jeśli obawiasz się chwiania komputera w trakcie pisania, zawsze możesz użyć dodatkowo zewnętrznej klawiatury.  

WOŚP

Otwory wentylacyjne

Podstawka pod notebooka marki PanzerShell została wyposażona w otwory wentylacyjne ułatwiające odpowiedni przepływ powietrza, nie musisz więc obawiać się przegrzania laptopa. Stojak możesz wykorzystać również jako podporę dla mniejszych urządzeń, np. dla tabletów. Gumowe podkładki zamontowane od spodu sprawiają, że akcesorium nie ślizga się po powierzchni biurka, a Twój notebook będzie dodatkowo chroniony przed zarysowaniami za pomocą silikonowych pasków umieszczonych w górnej części podstawki. Haczyki ochronne podtrzymają urządzenie od spodu, więc nawet jeśli ustawisz je pod wysokim kątem, korzystanie z niego będzie w pełni komfortowe i bezpieczne. 

WOŚP

Dopasuj ją do siebie

Pomyśl, ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem. Ile Ci wyszło? ⅓ doby, a może więcej? Zrób coś dobrego dla siebie i ulepsz swoje stanowisko pracy z podstawką pod laptopa PanzerShell ProDesk360! Dopasuj wysokość i kąt nachylenia stojaka do swoich preferencji i z łatwością obracaj ekran bez konieczności przestawiania laptopa. Tak, jak będzie Ci najwygodniej!

pixel