Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-04-21

Game Expert sponsorem tytularnym turnieju CS:GO

Gamexpert sponsorem tytularnym turnieju CS:GO

Wielkimi krokami zbliża się Gamexpert Blu Game Show 2022 – największy turniej CS:GO w północnej Polsce. 28 maja zmierzą się ze sobą najlepsze zespoły, które będą rywalizowały o nagrodę główną w wysokości 10 000 zł. Mamy przyjemność ogłosić, że Gamexpert został sponsorem tytularnym tego wyczekiwanego wydarzenia.


Do zgarnięcia 25 000 zł

To już druga edycja turnieju Counter-Strike: Global Offensive w Bydgoszczy. Zapisy na Gamexpert Blu Game Show 2022 trwają, a pula nagród to aż 25 000 zł.
Zawodnicy otrzymają zestaw gadżetów od Gamexpert BGS 2022, a do ich dyspozycji będą profesjonalne stanowiska do gry oraz opieka techniczna. Kupując wejściówkę na wydarzenie, widzowie mogą liczyć na smycz Gamexpert BGS 2022, dostęp do wielu atrakcji oraz catering.

 

Strefa Expo

Tegoroczna impreza połączona jest z targami Expo nowych technologii, na których spotkamy wystawców ze świata gamingu. Stoisko GAMEXPERT o powierzchni wynoszącej 50m2 będzie czekało na odwiedzających, którzy mogą liczyć na specjalne atrakcje. Przyjdź i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Bogaty program turnieju

Już o godzinie 9:00 nastąpi otwarcie strefy targowej oraz uroczyste otwarcie wydarzenia, prezentacja sponsorów, partnerów, wystawców. Podczas wydarzenia, o godzinie 10:00, rozpocznie się konferencja, pt. "Gaming w Polsce i na świecie", panel dyskusyjny - "Playing, selling, buying" oraz spotkanie live z organizatorami i sponsorami. W hali SISU Arena przy Bydgoskiej Łuczniczce będziemy mogli posłuchać wywiadu z head of Championships - Patrykiem Gburczykiem. 

Wszyscy finaliści mogą liczyć na nagrody pieniężne.
I miejsce - 10 000 zł
II miejsce - 8000 zł
III miejsce - 5000 zł
IV miejsce - 2000 zł
Rozgrywki z 28 maja będą transmitowane na Twitchu, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć ostateczne starcie czterech najlepszych drużyn. Profesjonalne zaplecze techniczne zapewnia ekipa BluStreamTV.
Gamexpert Blu Game Show 2022 odbędzie się w dniu 28 maja 2022 roku w hali SISU Arena przy Bydgoskiej Łuczniczce.
Zapisz się na Gamexpert Blu Game Show 2022

pixel