Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-06-29

Game Expert na Torze Poznań

To już kolejny raz, kiedy entuzjaści sportów motorowych mogli dostrzec nasz namiot opatrzony logiem Gamexpert na Torze Poznań! 25-26.06 odbyła się 2. runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Szczególnie trzymaliśmy kciuki za uczestników 3. i 4. rundy GAME EXPERT 318IS CUP. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom – w pierwszym wyścigu został nim Karol Wyka, a w drugim wyścigu jako pierwszy metę przekroczył Marcin Lempert. Była moc!

Sportowe emocje na ekranie

We wspomnianym już namiocie nasza ekipa Gamexpert postanowiła stworzyć strefę simracingową, aby każdy chętny mógł spróbować swoich sił w rywalizacji. Dla zawodników wirtualnych wyścigów przygotowaliśmy dwa stanowiska. Na pierwszym z nich można było sprawdzić się w Formule 1. Znajdował się tam wygodny symulator wyścigowy wyposażony m.in. w gamingowy PC oraz kierownicę Moza. Na drugim stanowisku czekała na chętnych gra Gran Turismo 7 na PlayStation 5. Może wpadniesz do nas pograć następnym razem?

Zapisz sobie tę datę!

Okazja do następnego spotkania się na Torze Poznań nadarzy się już niedługo – zjawimy się tam ponownie w dniach 16-17 lipca. Wypatruj charakterystycznego, czarnego namiotu z naszym logo i wpadnij do nas chociaż na chwilę. Pogadamy, pościgamy się i chętnie zbijemy z Tobą piątkę!

Przejechany dystans

Wyniki wyścigów mówią same za siebie – ostatnio chyba wszyscy bawiliśmy się świetnie! W sobotę udało się wykręcić 158 kółek na holenderskim torze Zandvoort w F1 (łącznie ok. 663 km), a w niedzielę bez spiny pobiliście ten rekord, robiąc 182 okrążenia w F1 na austriackim torze Red Bull Ring – co daje ponad 785 przejechanych kilometrów. Jeśli chodzi o Gran Turismo, w sobotę na torze Brands Hatch Indy zrobiliście 203 okrążenia, a w niedzielę 197 okrążeń po torze Suzuka Wschód. Dzięki, że byliście z nami!

Simracingowe nowości w naszej ofercie

Na koniec mamy dla Was jeszcze dobrą wiadomość. Oferta Gamexpert.pl już wkrótce poszerzy się o produkty marki TrakRacer. Znajdziecie u nas zarówno całe symulatory wyścigowe – np. TRX Alpine Livery, zaprojektowany we współpracy z francuskim zespołem Alpine F1 Team startującym w wyścigach Grand Prix – jak też poszczególne części symulatora, o które możecie rozszerzyć swój kokpit. Marzy Ci się wygodny fotel w stylu Rally? Obserwuj nowości w naszym sklepie!

pixel