Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-08-22

Drony EXO – odkrywaj świat z lotu ptaka

Oferta naszego sklepu w ostatnich dniach poszerzyła się o innowacyjne drony EXO, dzięki którym doświadczysz świata z zupełnie nowej perspektywy. Dlaczego właśnie te drony skradły nasze serca? EXO w niesamowitym tempie znalazło się w pierwszej setce najszybciej rozwijających się firm w USA, mając ogromne ambicje, by dostarczyć ludziom profesjonalne i proste w obsłudze drony w przystępnej cenie. I co najważniejsze – świetnie im to wychodzi!

Intuicyjna obsługa

Zawsze marzył Ci się własny dron, ale obawiasz się, czy połapiesz się w jego obsłudze? Z dronami EXO na pewno sobie poradzisz! Jedną z zasad, którą kieruje się firma EXO, to uproszczenie sterowania urządzeniami tak, aby było ono maksymalnie łatwe. Do tego drony są dostępne w przystępnej cenie, dzięki czemu są doskonałym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego lub dla samego siebie. Masz już wcześniejsze doświadczenia z dronami? Przekonaj się, że drony EXO dostarczą Ci nowych, jeszcze lepszych wrażeń.

Stwórz wyjątkowe ujęcia

Każdy z dronów daje Ci możliwość zobaczenia świata z nieznanej dotąd perspektywy oraz zarejestrowania materiału z tej niezwykłej podróży. Jeśli tworzysz filmy lub pasjonujesz się fotografią, na pewno docenisz możliwości, które dają te zwinne urządzenia. Możesz wybrać, z jaką prędkością chcesz lecieć, a modele Ranger Plus X7 oraz Cinemaster 2 dają również opcję wyboru automatycznych trybów lotu. Dzięki nim stworzysz porywające kadry o iście filmowym charakterze.

Zestaw niezbędnych akcesoriów

Niezależnie od tego, na którego drona z oferty gameexpert.pl się zdecydujesz, otrzymasz go razem z zestawem niezbędnych akcesoriów, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się z lotu. W zestawie znajdziesz solidną torbę ochronną, dzięki której bez problemu zabierzesz drona ze sobą w podróż, a także zapasowe śmigła czy dodatkową baterię. To jak, którego drona wybierasz?

pixel