Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-10-26

Debiut SteelDigi na PGA 2021 - sprawdź nowości

SteelDigi – debiutant, który namiesza na rynku?

Marka SteelDigi zadebiutowała na polskim rynku gamingowym w dobrym stylu - razem z nami - na targach gamingowych Poznań Game Arena 2021. Zabraliśmy ze sobą najnowsze pozycje z portfolio SteelDigi, które pojawiły się u nas tuż przed wyjazdem do Poznania. Warto było czekać. Stacje ładujące i chłodzące cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko, którzy doceniali ich wykonanie, design i funkcjonalność.

Jeżeli nie poznałeś jeszcze SteelDigi, to przychodzimy na ratunek. Amerykański producent SteelDigi specjalizuje się w akcesoriach gamingowych, które ułatwiają użytkowanie najpopularniejszych konsol. W ofercie marki znajdziesz produkty do platform: PlayStation, Xbox czy też Nintendo, które mogą ładować bezprzewodowo pady oraz zadbają o odpowiednie chłodzenie urządzenia.

Perfekcyjnie dopasowane

Produkty SteelDigi wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz wzornictwem, które idealnie współgra z designem poszczególnych modeli konsol. Na szczególną uwagę zasługują akcesoria charakteryzujące się ozdobnym podświetleniem i wskaźnikami LED informującymi o stanie ładowania padów. Z takim zestawem konsola będzie prezentowała się jeszcze lepiej, a pady zawsze będą na swoim miejscu i to w pełni gotowe do wielu godzin gry.

Chłodzą, ładują i dbają o porządek

W bogatej ofercie SteelDigi uwagę zwracają między innymi pojedyncze i podwójne stacje ładujące do padów czy też multifunkcyjne stacje, które są kompatybilne z konsolami PlayStation 5, PlayStation 4 lub Xbox Series S, Xbox Series X czy Xbox One. Tego typu urządzenia mogą pochwalić się zaawansowanym układem chłodzącym, który pomoże obniżyć temperaturę konsoli, poprawić wydajność oraz zmniejszyć utratę mocy. Niektóre modele wyróżniają się wbudowanym stojakiem na płyty z grami, dzięki czemu wszystkie ulubione tytuły możesz mieć zawsze pod ręką. Multifunkcyjne stacje od SteelDigi to też wbudowane ładowarki, które uzupełnią energię w padach. Warto wspomnieć, że całość zasilana jest z konsoli, dzięki czemu nie musisz kupować zasilaczy i szukać dodatkowego źródła prądu.
Jeśli szukasz niedrogich akcesoriów, które znacznie podniosą komfort korzystania z konsoli, to SteelDigi będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę.

Polecane

pixel