Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-05-26

Zabawa na całego – nowe słuchawki i mikrofony marki OTL

Zabawa na całego – nowe słuchawki i mikrofony marki OTL

W naszej ofercie zrobiło się ostatnio kolorowo za sprawą bezprzewodowych słuchawek dousznych i mikrofonów do karaoke dla dzieci marki OTL. Nowością są między innymi licencjonowane żółte słuchawki bezprzewodowe z Pikachu. Dla fanów bardziej stonowanego designu pojawiły się czarne słuchawki z motywem Batmana, które również mogą pochwalić się krystalicznie czystym dźwiękiem i dobrym basem. Ciekawą propozycją na prezent dla dziecka może być bezprzewodowy mikrofon do karaoke Psi Patrol. Pełni on funkcję 4w1: mikrofonu, głośnika, dyktafonu oraz megafonu, dzięki czemu na pewno szybko się nie znudzi.

Pogodny design i wysoka jakość dźwięku

Mikrofony do karaoke Psi Patrol są dostępne w dwóch kolorach – niebieskim i różowym. Specjalny panel funkcyjny umożliwia modulowanie głosu (np. regulacja głośności, efekt echa), dzięki czemu zabawa jest jeszcze ciekawsza. Funkcja dyktafonu pozwala na nagrywanie dźwięku, ale gdy koncepcja zabawy się zmieni, mikrofon można połączyć z innymi urządzeniami przez Bluetooth i uzyskać w ten sposób głośnik. To niepozorne urządzenie na pewno zaskoczy wszystkich jakością dźwięku i swoją mocą.

Dziecinnie proste w obsłudze

Technologia inteligentnego sterowania dotykowego zastosowana w słuchawkach dousznych OTL umożliwia pominięcie, odtworzenie lub zatrzymanie utworu, aktywowanie asystenta głosowego oraz odbieranie i odrzucanie połączeń. Poręczne etui ładujące umożliwia do 6 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Mikrofony Psi Patrol, mają wbudowany akumulator o dużej pojemności. To sprawia, że nie trzeba się martwić niespodziewanym zakończeniem zabawy. Dołączony w zestawie kabel USB jest w stanie naładować mikrofon tak, by przy pełnym naładowaniu służył przez kolejne 5 godzin ciągłego użytkowania.

Zabierz je ze sobą – gdziekolwiek będziesz

Słuchawki bezprzewodowe mogą Ci towarzyszyć w drodze na siłownię, do pracy lub do spożywczego. Dzięki temu, że są małe i bardzo lekkie, bez problemu zabierzesz je ze sobą wszędzie. Dużym plusem są wymienne gumki w słuchawkach. Do zestawu dołączone zostały dwie pary – małe i duże, dzięki czemu każdy może dopasować je do siebie. Podobnie mikrofony do karaoke – dzięki temu, że są bezprzewodowe, można śmiało zabierać je ze sobą w podróż. Sprawdź wszystkie licencjonowane słuchawki marki OTL z postaciami z gier i kreskówek.

 

pixel