Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-08-09

TrakRacer — tor wyścigowy w Twoim pokoju

Jeśli w dzieciństwie chciałeś zostać kierowcą rajdowym, mieć świetny samochód i pojawiać się na torach na całym świecie — dobrze trafiłeś! Wszystko to jest możliwe w obrębie Twojego pokoju. Nasza oferta poszerzyła się o produkty australijskiej marki TrakRacer, specjalizującej się w produkcji profesjonalnych stymulatorów wyścigowych i lotniczych. Produkty skierowane są do każdego fana wyścigów, który chce poczuć sportowe emocje na własnej skórze. 

Marka której możesz zaufać

Marka TrakRacer posiada 14-letnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości platform i akcesoriów do gier. Inspiracje do tworzenia produktów czerpią z rzeczywistych rozgrywek, aby odwzorowanie jazdy było jak najdokładniejsze. Na zaawansowanych sprzętach TrakRacer trenują profesjonalni rajdowcy, aby jeszcze lepiej przygotować się do wyścigów. Tworzone we współpracy z inżynierami symulatory gwarantują doskonałe jakościowo urządzenia, które zostaną z Tobą na lata. TrakRacer stawia przede wszystkim na trwałość, komfort i dobry design.

Wygoda przede wszystkim

Symulator wyścigowy TrakRacer daje Ci duże możliwości — możesz dostosować go do własnych potrzeb. Wyposażony jest w przesuwany fotel w stylu rally, który pozwoli Ci rozsiąść się wygodnie i poczuć rajdowy klimat. W modelu możesz dostosować właściwie wszystko: uchwyt do montażu kierownicy, półkę na pedały czy dźwignię do zmiany biegów. Montaż pełnego stanowiska gracza nie jest skomplikowany  wynosi około 30 minut. Po tym czasie będziesz gotowy do rozpoczęcia wyścigów. Ta przygoda dopiero się zaczyna! W każdym momencie możesz uzupełnić swój zestaw o dodatkowe akcesoria takie, jak uchwyt na ekran czy podstawkę do klawiatury i myszy.    

pixel