Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-11-17

Spektakularne pamięci gamingowe OLOy DDR4 RGB

OLOy – wyjątkowe pamięci RAM z podświetleniem

Kto powiedział, że pamięć RAM nie może być designerska? Marka OLOy stworzyła serie WarHawk oraz Blade, które wyróżniają się podświetleniem LED RGB. Pamięci OLOy zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą zwiększyć prędkość pamięci i poprawić wydajność komputera. Samodzielny overclocking (podkręcenie) daje jeszcze więcej możliwości.

Marka OLOy powstała w 2018 roku na terenie Hongkongu i od tego czasu jej pamięci RAM pojawiły się nie tylko w Azji, ale też w Europie i w Stanach Zjednoczonych. OLOy tworzą eksperci z dziedziny nowoczesnych technologii, którzy dążą do projektowania podzespołów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie producenta znajdują się układy scalone, dyski SSD oraz pamięci RAM.

OLOy WarHawk – podświetlone skrzydła

Model OLOy WarHawk został stworzony w kilku wersjach. Możemy postawić na pojedyncze kości wyróżniające się pamięcią wynoszącą 8 lub 16 GB czy też na zestawy 2 x 8 lub 2 x 16 GB. Warto wspomnieć, że pamięci RAM OLOy WarHawk obsługują oprogramowanie sterujące podświetleniem w płytach głównych Asus, MSI, Gigabyte oraz ASRock i zapewniają efekt synchronizacji oświetlenia oraz możliwość dopasowania i konfiguracji efektów świetlnych do upodobań użytkownika. Na szczególną uwagę zasługuje kształt pamięci RAM, która przypomina skrzydła. 8-warstwowa konstrukcja płytki PCB jeszcze lepiej odprowadza ciepło, zapewniając wydajność i stabilność przy wysokim taktowaniu zegara, a kompatybilność z oprogramowaniem Intel XMP 2.0 umożliwia graczom łatwą optymalizację wydajności poprzez aktywację XMP w BIOS'ie.

OLOy Blade – aluminiowa konstrukcja

Drugą serią, na którą warto zwrócić szczególną uwagę, jest OLOy Blade. Podświetlenie zostało ukryte w cienkiej powłoce, która przypomina ostrze, a po zapalaniu staje się półprzezroczysta i zapewnia równomierne podświetlenie. Pamięci OLOy Blade obsługują również oprogramowanie sterujące podświetleniem Asus, MSI, Gigabyte oraz ASRock. Za wydajne rozprowadzanie ciepła odpowiada aluminiowa konstrukcja, a wewnętrzny czujnik termiczny pozwala na monitorowanie temperatury. Pamięć OLOy Blade wykorzystuje technologię Intel XMP Automatic OC i jest kompatybilna z oprogramowaniem Intel i AMD, w tym Intel XMP 2.0. Warto wspomnieć, że OLOy Blade w 100 procentach przeszedł test Burn-In Test i Multi-Platform Compatibility Test.

Jeśli chcesz podkręcić wydajność komputera, to pamięci RAM marki OLOy będą strzałem w dziesiątkę. Stylowe podświetlenie przyciąga wzrok i sprawia, że podzespoły jednostki stacjonarnej będą wyglądały tak dobrze, jak jeszcze nigdy.

pixel