Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-11-17

Spektakularne pamięci gamingowe OLOy DDR4 RGB

OLOy – wyjątkowe pamięci RAM z podświetleniem

Kto powiedział, że pamięć RAM nie może być designerska? Marka OLOy stworzyła serie WarHawk oraz Blade, które wyróżniają się podświetleniem LED RGB. Pamięci OLOy zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą zwiększyć prędkość pamięci i poprawić wydajność komputera. Samodzielny overclocking (podkręcenie) daje jeszcze więcej możliwości.

Marka OLOy powstała w 2018 roku na terenie Hongkongu i od tego czasu jej pamięci RAM pojawiły się nie tylko w Azji, ale też w Europie i w Stanach Zjednoczonych. OLOy tworzą eksperci z dziedziny nowoczesnych technologii, którzy dążą do projektowania podzespołów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie producenta znajdują się układy scalone, dyski SSD oraz pamięci RAM.

OLOy WarHawk – podświetlone skrzydła

Model OLOy WarHawk został stworzony w kilku wersjach. Możemy postawić na pojedyncze kości wyróżniające się pamięcią wynoszącą 8 lub 16 GB czy też na zestawy 2 x 8 lub 2 x 16 GB. Warto wspomnieć, że pamięci RAM OLOy WarHawk obsługują oprogramowanie sterujące podświetleniem w płytach głównych Asus, MSI, Gigabyte oraz ASRock i zapewniają efekt synchronizacji oświetlenia oraz możliwość dopasowania i konfiguracji efektów świetlnych do upodobań użytkownika. Na szczególną uwagę zasługuje kształt pamięci RAM, która przypomina skrzydła. 8-warstwowa konstrukcja płytki PCB jeszcze lepiej odprowadza ciepło, zapewniając wydajność i stabilność przy wysokim taktowaniu zegara, a kompatybilność z oprogramowaniem Intel XMP 2.0 umożliwia graczom łatwą optymalizację wydajności poprzez aktywację XMP w BIOS'ie.

OLOy Blade – aluminiowa konstrukcja

Drugą serią, na którą warto zwrócić szczególną uwagę, jest OLOy Blade. Podświetlenie zostało ukryte w cienkiej powłoce, która przypomina ostrze, a po zapalaniu staje się półprzezroczysta i zapewnia równomierne podświetlenie. Pamięci OLOy Blade obsługują również oprogramowanie sterujące podświetleniem Asus, MSI, Gigabyte oraz ASRock. Za wydajne rozprowadzanie ciepła odpowiada aluminiowa konstrukcja, a wewnętrzny czujnik termiczny pozwala na monitorowanie temperatury. Pamięć OLOy Blade wykorzystuje technologię Intel XMP Automatic OC i jest kompatybilna z oprogramowaniem Intel i AMD, w tym Intel XMP 2.0. Warto wspomnieć, że OLOy Blade w 100 procentach przeszedł test Burn-In Test i Multi-Platform Compatibility Test.

Jeśli chcesz podkręcić wydajność komputera, to pamięci RAM marki OLOy będą strzałem w dziesiątkę. Stylowe podświetlenie przyciąga wzrok i sprawia, że podzespoły jednostki stacjonarnej będą wyglądały tak dobrze, jak jeszcze nigdy.

Polecane

Pamięć RAM OLOy Blade White DDR4 2x8GB 4000MHz CL18 RGB

Pamięć RAM OLOy Blade White DDR4 2x8GB 4000MHz CL18 RGB

898,99 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 898,99 zł399,00 zł brutto
Pamięć RAM OLOy Blade White DDR4 2x8GB 4600MHz CL19 RGB

Pamięć RAM OLOy Blade White DDR4 2x8GB 4600MHz CL19 RGB

1 189,00 zł brutto499,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,00 zł
pixel