Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-12-14

Rozszerz pamięć w swojej konsoli PlayStation 5 z dyskami ADDLINK

Rozszerz pamięć w PS5 za pomocą dysków addlink

Dyski SSD M.2 marki addlink mogą być wykorzystane do rozszerzenia pamięci masowej konsoli PlayStation 5. Dodatkowa pamięć SSD będzie służyła do uruchamiania, kopiowania czy też pobierania gier oraz aplikacji multimedialnych. Dzięki temu możemy zwiększyć ilość dostępnego miejsca na konsoli PS5. Dyski SSD od addlink wyróżniają się ekstremalną wydajnością oraz wykorzystaniem technologii QLC 3D NAND.

Dysk SSD M.2 addlink S95

Model S95 gwarantuje prędkość odczytu na poziomie 7400 MB/s, a prędkość zapisu wynosi 7000 MB/s. To aż 14 razy więcej niż jakikolwiek dysk SATA III. Osiągniecie takiej wydajności było możliwe między innymi dzięki wykorzystaniu technologii Gen4 PCIe. Dysk SSD marki addlink może pochwalić się wytrzymałością na najwyższym poziomie. Średni czas bezawaryjnej pracy wynosi aż 1 800 000 godzin. Warto wspomnieć, że oprogramowanie SSD Toolbox pozwoli na łatwe zarządzanie dyskiem. Addlink S95 jest dostępny w pojemnościach 1 oraz 2 TB.

Dysk SSD M.2 addlink S92

Dysk SSD addlink S92 to kolejny model, który będzie współpracował z konsolą PlayStation 5. Tym razem możemy wybierać spośród pojemności 1, 2 i 4 TB. Wersja z najwyższą pojemnością charakteryzuje się szybkością odczytu do 4900 MB/s oraz zapisu do 3600 MB/s. Dysk SSD wyróżnia się typem pamięci 3D QLC, który jest przeznaczony do wyjątkowo dużych obciążeń.

Jak zainstalować dysk SSD w PlayStation 5?

Rozszerzenie pamięci masowej w PS5 jest niezwykle proste. Po zsunięciu obudowy odkręcamy pokrywę gniazda rozszerzeń i instalujemy dysk SSD w formacie M.2. Następnie przykręcamy pokrywę i nakładamy obudowę. Całość zajmuje dosłownie 5 minut. Konsola umożliwia przeniesienie danych na pamięć SSD M.2 z poziomu biblioteki gier za pomocą opcji „Przenieś gry i aplikacje”. W celu sprawdzenia miejsca na dysku lub usunięcia danych przechodzimy do ekranu głównego i wybieramy: Ustawienia > Pamięć masowa > Pamięć SSD M.2.

pixel