Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-03-14

Poznaj kolorowe nowości - kontrolery od PB Tails

Poznaj CHOC - minikontroler od PB Tails, który zaskakuje niezawodnością i szeroką kompatybilnością. Ten kompaktowy, bezprzewodowy sprzęt do gier bez problemu współpracuje z PC, Windows, Steam Deck, Raspberry Pi i różnymi modelami Nintendo Switch - V1, V2, Switch OLED i Lite. CHOC o wymiarach 12 x 8 x 2,3 cm jest tak mały, że zmieści się niemal wszędzie - w torbie, kieszeni czy plecaku. To oznacza, że zawsze, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz - podczas podróży, na przerwie w pracy czy czekając w kolejce - możesz cieszyć się wygodną grą.

Niepowtarzalny design: wyróżnij się kolorem

PB Tails CHOC nie tylko zapewnia wydajność, ale także wyróżnia się na tle innych kontrolerów swoim unikalnym, inspirowanym stylem retro designem. Geometryczne linie i ostre krawędzie tworzą niepowtarzalny kształt, który jest nie tylko estetyczny, ale także ergonomiczny. Wykonany z trwałego poliwęglanu i wyposażony w baterię litowo-jonową, zapewnia długotrwałość i niezawodność. Dzięki wbudowanemu 3-osiowemu żyroskopowi i 3-osiowemu czujnikowi przyspieszenia, kontroler zapewnia precyzyjne sterowanie, umożliwiając pełną kontrolę nad ruchem postaci w grze.

myszki gamingowe

Bezprzewodowa swoboda

Kontroler CHOC od PB Tails umożliwia grę zarówno w trybie bezprzewodowym, dzięki solidnemu połączeniu Bluetooth, jak i przewodowym, za pomocą dołączonego kabla USB typu C. Oferuje również zintegrowane, asymetryczne silniki wibracyjne połączone z dwoma uchwytami, które zapewniają precyzyjne wibracje w odpowiedzi na mechanikę gry, zwiększając wrażenia z rozgrywki. Tryb turbo umożliwia automatyczne ostrzeliwanie przeciwników - wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk. To dodatkowy zastrzyk mocy, który może przesądzić o wyniku Twojej gry.

To wszystko sprawia, że PB Tails CHOC jest idealnym partnerem dla każdego gracza, poszukującego niezawodnego, funkcjonalnego i stylowego kontrolera. Czy to podczas długich sesji gier na komputerze, czy szybkich rozgrywek na konsoli podczas przerwy - PB Tails CHOC jest zawsze gotowy do gry.

myszki gamingowe

pixel