Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-12-22

Podsumowanie Bydgoszcz Game Show 2021

Wszystko działo się tak szybko, że nie zdążyliśmy ogłosić wszem i wobec ostatniego wydarzenia, którego byliśmy partnerem. Teraz, chcąc to naprawić, przychodzimy z krótkim podsumowaniem.

Pierwsze Bydgoszcz Game Show w historii

19.12.2021r. odbył się finał pierwszego turnieju Bydgoszcz Game Show organizowanego przez BluStreamTV oraz Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze ze wsparciem Miasta Bydgoszcz.
W ramach tegorocznego BGS odbył się otwarty turniej w Counter-Strike’u z pulą nagród wynoszącą 10.000 zł. W pierwszym etapie – eliminacjach online, w szranki stanęło 38 drużyn, z których cztery spotkały się już na żywo – w finale organizowanym w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Przebieg finału CS:GO na BGS 2021

W pierwszym półfinale Team OveRules zmierzyli się z firmą, a drugi półfinał rozegrał się pomiędzy Lodis by IHG i Z4DYMIARZAMI. Firma i Lodis by IHG musieli uznać wyższość swoich przeciwników, przegrywając swoje pojedynki 0:2. W meczu o 3. miejsce zwyciężyła drużyny Lodis by IHG.

W wielkim finale spotkały się drużyny Team OveRules i Z4DYMIARZE, dając widzom niezwykłe widowisko z niesamowicie wyrównaną walką „punkt za punkt”. Ostatecznie laur zwycięstwa trafił do Z4DYMIARZE i to oni zostali pierwszymi w historii mistrzami turnieju CS:GO na Bydgoszcz Game Show.

Jeżeli szukacie szerszej relacji, zapraszamy na facebookowy profil Bydgoszcz Game Show, gdzie znajdziecie podsumowanie turnieju.

Ale co robiliśmy tam my?

Gamexpert.pl wraz z marką WhiteShark zadbał o wygodę finalistów, dostarczając ultra-wygodne fotele gamingowe MONZA oraz biurka gamingowe ZZ-RED oraz FIRESHADOW. Oprócz nagrody pieniężnej oraz pucharu, zawodnicy ze zwycięskiej drużyny otrzymali od gamexpert drobny upominek, który przyda się podczas kolejnych wyjazdów na turnieje.

Zwróciliśmy się do zawodników turnieju o opinie dotyczące podstawionego sprzętu i uzyskaliśmy bardzo pozytywny feedback. Możemy zatem potwierdzić – wyposażenie stanowiska gamingowego od WhiteShark sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnych pojedynków.

Poznaj fotel i biurka gamingowe turnieju CS:GO Bydgoszcz Game Show 2021 - dostępne w naszym sklepie!

Podziękowania i gratulacje

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pierwszego, historycznego wydarzenia Bydgoszcz Game Show i życzymy Wam powodzenia w kolejnych turniejach oraz wielu nowych, pozytywnych doświadczeń i sukcesów.

Chcemy również podziękować organizatorom BGS 2021 za owocną współpracę i pogratulować tego niewątpliwie niemałego sukcesu. Mam nadzieję na spotkanie w przyszłym roku, podczas kolejnej edycji, abyśmy mogli razem rosnąć i się rozwijać.

pixel