Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-09-01

Plecak Bevisgear od fotografa dla fotografów

Bevisgear to prawdziwa rewolucja na rynku akcesoriów do przenoszenia sprzętu fotograficznego. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał używać żadnego innego plecaka. Wyobraź sobie, że jesteś w na leśnej polanie, kilka minut wcześniej spadł deszcz. Chcesz zrobić idealne ujęcie krajobrazu, ale… musisz zmienić obiektyw. Domyślamy się, że ostatnią rzeczą którą chcesz zrobić to postawienie plecaka na mokrym podłożu w celu odnalezienia właściwego obiektywu, znajdującego się (oczywiście) na samym jego dnie. Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi marka Bevisgear — plecak stworzony przez doświadczonego fotografa dedykowany swoim kolegom po fachu.

Bevisgear – odpowiedź na potrzeby fotografa

Plecak Bevisgear to wynik 5-letnich konsultacji profesjonalnych fotografów podróżujących po całym świecie, badających potrzeby fotografa w terenie. Fotograf potrzebuje mieć swój sprzęt zawsze pod ręką, mając pewność, że robiąc zdjęcia w terenie, nie ulegnie on uszkodzeniu. Plecak musi być odpowiednio duży, żeby pomieścić kilka obiektywów lub nawet aparatów. Dobrze by było, gdyby czasem mógł posłużyć jako statyw, kiedy chce zrobić nieporuszone ujęcie. Fotograf chce mieć pewność, że podczas odpadów deszczu lub śniegu jego akcesoria nie zamokną.

Dopracowany w każdym detalu

Przemyślana budowa plecaka daje Ci możliwość łatwego dostępu do sprzętu fotograficznego. Wystarczy go obrócić, aby mieć dostęp do głównej komory, w której schowasz potrzebne obiektywy, zapasowe baterie czy inne akcesoria. Schowek wyposażony jest w regulowane przegrody stabilizujące jego zawartość, dzięki czemu sprzęt nie obija się o siebie. Komora otwierana jest poprzez przycisk szybkiego zwalniania, dzięki czemu szybko uzyskasz dostęp do zawartości. Ponadto przycisk oraz zamek błyskawiczny zabezpieczają zawartość przed wypadnięciem się z plecaka. Górna pokrywa komory może posłużyć za statyw lub blat, na którym możesz swobodnie odstawić aparat. Plecak wykonany jest z trwałego wodoodpornego materiału, który posłuży Ci wiele lat.

pixel