Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-02-21

Nowy rozdział w historii GAMEEXPERT.pl

Otwieramy nowy rozdział w historii GAMEXPERT.pl

Rozszerzamy naszą działalność o sponsoring i partnerstwo na wielu polach

Rozpoczynamy nowy rozdział. Wchodzimy na zupełnie nowy poziom funkcjonowania. Z założenia GAMEXPERT miał być przestrzenią poświęconą graczom, gamingowi, e-sportowi i wszystkiemu, co z grą i grami związane. Od początku postrzegaliśmy GAMEXPERT nie tylko jako sklep, ale jako miejsce, w którym zgromadzimy cały (lub prawie cały) gamingowy świat, aby odwiedzając nas, można było odnaleźć nie tylko sprzęt dopasowany do potrzeb graczy, ale również gadżety, akcesoria, bogatą ofertę gier. Do tego ciągle dążymy – i robimy to właśnie teraz.

To właśnie dziś robimy kolejny krok na naszej drodze. Otwieramy się na współpracę na wielu polach. Wchodzimy w partnerstwo. Oddajemy w Wasze ręce nowy kawałek przestrzeni wypełnionej działaniem! I właśnie teraz chcemy opowiedzieć Wam o tym, co kiełkowało przez ostatnie miesiące…

MCE x GAMEXPERT

Szukaliśmy swojego miejsca w świecie e-sportu i znaleźliśmy je u boku drużyny MCE. To naprawdę niesamowite, że jeszcze przed 1. urodzinami, GAMEXPERT zostało sponsorem tytularnym Team MCE - od dziś MCE GAMEXPERT. Team zaliczył swój debiut w grudniu 2020 roku i działa bez przerwy, mając za sobą już wiele turniejów i ponad 500 punktów na koncie, co plasuje MCE w TOP20 polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl. Drużyna MCE posiada swoją reprezentację nie tylko w dywizji Counter Strike: Global Offensive, ale również w dywizjach Fortnite oraz racing esport, mając za sobą występy m.in. GRAND ROYAL (Fortnite).

MCE tworzą młodzi i niezwykle ambitni zawodnicy – chciałoby się powiedzieć, że zupełnie jak my, ale zgadza się to jedynie w 50%. Jesteśmy do siebie podobni jedynie, jeżeli chodzi o zaangażowanie. Mamy nadzieję na świetną współpracę i stworzenie zgranego teamu. Wierzymy, że będziemy wspólnie nakręcać się do ciągłego rozwoju. Obecnie możemy dopingować drużynę MCE podczas ESEA.

BYDGOSZCZ GAME SHOW

Już pod koniec zeszłego roku weszliśmy we współpracę z BGS, towarzysząc im jako partner podczas pierwszego w historii turnieju CS:GO w ramach Bydgoszcze Game Show. Wydarzenie można było obejrzeć w telewizji internetowej BluStremTV oraz na Twitchu. Liczymy na to, że BGS zgromadzi na kolejnych imprezach e-sportowych tłum kibiców i przyciągnie wiele drużyn, a my będziemy mogli przeżywać to razem z nimi i wspólnie tworzyć historię. A kolejny turniej BGS Counter-Strike: Global Offensive już niedługo!

Wspieramy młode talenty sportowe

GAMEXPERT pojawi się również w tradycyjnym sporcie – spotkacie nas na kortach tenisowych, gdzie będziemy kibicować i wspierać naszą podopieczną – 11-letnią Oliwię Kądzielską z Wrocławia. Oliwka uwielbia planszówki, ale to tenis jest jej pasją. Trenuje od 4 roku życia, 2 razy dziennie – obecnie pod okiem trener Agnieszki Babickiej. „To Wojowniczka” – mówią o niej trenerzy. Barierę serwisu z prędkością 100 km/h przekroczyła w wieku 10 lat. O czym marzy? Oczywiście o Wielkim Szlemie i byciu numerem 1 w rankingu WTA. GAMEXPERT chce pomóc Jej spełnić te marzenia. Przed Oliwią turnieje w nowej dla niej kategorii - U12. Najbliższe wydarzenie już niebawem, a my będziemy tam z nią.

MOTORSPORT

Sporty motorowe to jedna z dyscyplin, która łączy pracę zawodników na torze z pracą w symulatorze. To w świecie wirtualnym kierowcy testują nowe ustawienia bez ograniczeń, rozwijają się i doskonalą swoje umiejętności. Od eRacingu już blisko do naszego sklepu, w którym niebawem planujemy rozwinąć sekcję simracingu, ze specjalistycznymi kokpitami i akcesoriami.

Tymczasem będziemy pojawiać się na torach wyścigowych. Będziemy towarzyszyć kierowcom na trasie, a wy będziecie mogli spróbować swoich umiejętności w przygotowanych symulatorach wszędzie tam, gdzie pojawi się GAMEXPERT. Chcemy być blisko sportu i blisko emocji. Chcemy też, żebyście byli tam z nami.

---

Priorytetem dla nas zawsze będziecie Wy, Wasze potrzeby oraz dostarczanie Wam oferty w atrakcyjnych cenach i obsługa na najwyższym poziomie. My tworzymy GAMEXPERT, ale to Wy napędzacie nas do działania. A efektem działania jest nowy rozdział w naszej historii!

Polecane

Klawiatura gamingowa WhiteShark SHINOBI biała BS

Klawiatura gamingowa WhiteShark SHINOBI biała BS

169,00 zł brutto69,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł
pixel