Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-03-15

Kontrolery SteelDigi do PS4, PC i nie tylko

Kontrolery SteelDigi: Payat i Dasan - Twoi sojusznicy w świecie wirtualnej rozrywki

Dla wielu z nas gra na konsoli to idealny sposób na odprężenie po ciężkim dniu. Chwila relaksu, kiedy możemy przenieść się do innej rzeczywistości, zapomnieć o codzienności i... cieszyć się grą. Ale jak wybrać dobry kontroler, który sprosta naszym wymaganiom? Oto dwie propozycje marki SteelDigi: kontrolery Payat oraz Dasan.

STEELSHOCK v3 Payat – Swoboda i precyzja

SteelDigi STEELSHOCK v3 Payat -  to bezprzewodowy pad, który łączy się z konsolą PlayStation 4 czy PC przez Bluetooth. Dzięki temu Twoje ruchy nie są ograniczone przez żadne kable, a Ty możesz skupić się tylko na grze. Kontroler wyposażono w łatwo dostępne przyciski, triggery i analogi, które pomagają utrzymać szybką reakcję na wydarzenia w grze. Dodatkowo kontroler posiada duży touchpad, który nie tylko nadaje mu charakter, ale także ułatwia dostęp do dodatkowych funkcji. Model Payat cechuje się silnymi wibracjami, które zintensyfikują Twoje wrażenia z gry. 

SteelDigi STEELSHOCK v3 Payat

Tryb Turbo i wytrzymałość – atuty STEELSHOCK v2 Dasan

Drugą propozycją marki SteelDigi jest kontroler STEELSHOCK v2 Dasan. Podobnie jak Payat, zapewnia precyzję na najwyższym poziomie oraz oferuje funkcję udostępniania nagrań, screenshotów czy rozpoczęcia relacji live. Co więcej, kontroler Dasan został wyposażony w tryb TURBO, który umożliwia seryjne wykonywanie akcji przypisanych pod dany przycisk za pomocą jednego wciśnięcia. Kontroler ma pojemny akumulator, który pozwala na nieprzerwaną grę nawet przez 10 godzin

SteelDigi STEELSHOCK v2 Dasan

PS4, PC i nie tylko

Kontrolery SteelDigi STEELSHOCK v2 Dasan oraz STEELSHOCK v3 Payat są kompatybilne z konsolą PlayStation 4 oraz systemami iOS i Android. W przypadku PC istnieje możliwość podłączenia kontrolera przewodowo (pełna kompatybilność). Połączenie bezprzewodowe z PC w przypadku niektórych tytułów wymaga pobrania aplikacji DS4Windows (np. Assassin's Creed, Horizon, Need for Speed).

pixel