Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-01-19

Kontrolery do PS4 w 4 kolorach już dostępne!

Sprawdziliśmy kontroler bezprzewodowy do PS4 od SteelDigi

Solidny zamiennik dla DualShock 4

Poszukujesz kontrolerów do PlayStation 4? Jesteś w dobrym miejscu. Właśnie pojawiły się u nas bezprzewodowe pady SteelDigi STEELSHOCK w 4 kolorach. Jesteśmy po ich pierwszych testach.

SteelDigi to brand z USA, który w zeszłym roku pojawił się na polskim rynku wraz ze swoimi podstawkami chłodzącymi do konsol i ładowarkami do padów. W ich stale rozszerzającym się portfolio znajdziesz akcesoria do:

  • konsol Sony: PlayStation 4 i do najnowszej - PlayStation 5,
  • konsol XBOX serii One (XBOX One S i XBOX One X) i Series (XBOX Series S i XBOX Series X),
  • przenośnej konsoli Nintendo Switch.

Niedawno marka z Północnej Karolina wypuściła kolejne akcesoria – tym razem bezprzewodowy pad do PS4 w 4 wersjach kolorystycznych. Sprawdziliśmy je w wolnym czasie, żeby przekazać Ci...

...nasze pierwsze wrażenia

Myśląc o zamiennikach oryginalnych kontrolerów, zawsze pojawia się nutka niepewności, czy aby na pewno ich jakość będzie zadowalająca. Nasze pierwsze wrażenie po wzięciu pada STEELSHOCK do rąk było jak najbardziej pozytywne. Pad dobrze leży w dłoni i posiada przyjemną teksturę, co dobrze sprawdziło się podczas gry. Jego konstrukcja sprawia wrażenie solidnej, bez trzeszczenia i innych niepożądanych zjawisk. Przyciski w kontrolerze SteelDigi mają przyjemny, miękki i cichy skok. Drążki pracują płynnie. Bardzo dobre wrażenie sprawia antypoślizgowy materiał, którym zostały pokryte analogi. Triggery charakteryzuje praktycznie identyczne profilowanie, jak w oryginalnym padzie DualShock 4.

Kontroler STEELSHOCK posiada podświetlenie z charakterystyczną dla PS4 diodą z przodu, wbudowany głośnik, gniazdo słuchawkowe oraz dotykowy touchpad z logo producenta. Waży tylko kilka gramów mniej niż oryginał.

Bateria na 6 godzin pracy

Jego najważniejszą zaletą jest wbudowana bateria o pojemności 600 mAh, która pozwala na ok. 6 godzin nieprzerwanej gry. Pad SteelDigi naładujesz za pomocą dołączonego kabla micro-USB o długości niecałego metra, co jest wystarczające, aby wygodnie podpiąć go do ładowania. Są również kompatybilne ze stacjami ładującymi SteelDigi do PS4, które znajdziesz tutaj.

Wrażenia z wibracji

Producent informuje o wzmocnionych wibracjach w swoim kontrolerze STEELSHOCK, jednak odczucia te mogą być kwestią indywidualną. Część naszych „testerów” bardziej odczuwała drgania podczas konkretnych akcji, druga część powiedziała: „może faktycznie”. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić osobiście. 

Kompatybilność

Pad STEELSHOCK jest oczywiście kompatybilny z konsolą PlayStation 4. Bez problemu sparował się również z konsolą PS5, a po podłączeniu do komputera można było go w pełni skonfigurować w aplikacji STEAM, dopasować sterowanie, spersonalizować podświetlenie, a później używać kontrolera jako myszki.

Kontrolery również 

Pad SteelDigi STEELSHOCK do PS4 dostępny jest w 4 kolorach:

  • białym
  • czarnym
  • niebieskim
  • czerwonym
pixel