Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-12-14

Komputery stacjonarne Red Viper – epicką rozgrywkę czas zacząć!

Już są! Komputery dla graczy Red Viper stworzone do misji specjalnych, oparte na niezawodnym procesorze Intel Core I7-11700F oraz potężnych kartach graficznych NVIDIA, a co najważniejsze — złożone własnoręcznie przez zespół gamexpert.pl. Szukasz prawdziwie mistrzowskiego sprzętu? Zaoszczędź swój czas i zdaj się na profesjonalistów!

Red Viper

Komputer gamingowy Red Viper – cały zestaw do Twojej dyspozycji!

Zestawy komputerowe Red Viper kierujemy przede wszystkim do tych graczy, którzy niejedną rozgrywkę mają już za sobą i wciąż pragną zdobywać więcej. Myślisz o tym, żeby przesiąść się na wydajniejszą jednostkę? Podpowiemy, dlaczego warto zdecydować się na gotowy komputer stacjonarny. I dlaczego powinien być to właśnie jeden z naszych zestawów! Przede wszystkim oszczędzisz czas i wysiłek, który trzeba włożyć w kompletowanie wszystkich komponentów i upewnianie się, że będą ze sobą współpracować. Zamawiając komputer z serii Red Viper, otrzymasz spójny i przemyślany sprzęt z 24-miesięczną gwarancją Door-to-Door. Co więcej, możesz sfinansować zakup za pomocą leasingu z LeaseLink — wygodnie, całkowicie online wprowadzając zakup w koszty działalności firmy. To już całkiem sporo argumentów, prawda? Ale to jeszcze nie koniec!

Co skrywają w sobie nasze „gotowce”?

Komputery z serii Red Viper mają piękne wnętrze – dosłownie i w przenośni! Dosłownie – za sprawą wielokolorowego podświetlenia ARGB wydobywającego się z obudowy, w przenośni – bo składają się ze starannie dobranych podzespołów. Każdy z komputerów został wyposażony w nowoczesny procesor Intel Core i7-11700F z 8 rdzeniami i 16 wątkami, zapewniający płynność i szybkość reakcji podczas korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Pamięć RAM DIMM DDR4 o pojemności 32 GB i częstotliwości pracy 3600 MHz poradzi sobie z najbardziej obciążającymi komputer czynnościami, dzięki czemu Twoje gry szybciej się załadują, a dysk SSD o pojemności 1 TB zapewni doskonałą responsywność.

Red Viper

Wybierz zestaw najbardziej dopasowany do Ciebie

Jednostki stacjonarne Red Viper różnią się między sobą przede wszystkim kartami graficznymi, zasilaczami oraz obudowami, co pozwala lepiej dobrać komputer do swoich potrzeb i preferencji wizualnych. Której karty NVIDIA potrzebujesz, by grać w swoje wymarzone tytuły – RTX3070, RTX3080 Ti, czy może RTX3090? Wszystkie wspierają nowoczesne technologie, takie jak Ray Tracing, a NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia, dzięki czemu zyskasz absolutną przewagę podczas rozgrywki.

Najniższe ustawienia? Nigdy więcej!

Seria Red Viper to skomponowane z najwyższą precyzją gotowe zestawy komputerowe, pod którymi z dumą się podpisujemy. Przekonaj się, jaka potęga drzemie w tym sprzęcie i daj się ponieść epickiej rozgrywce!

pixel