Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-12-08

Jedziemy po bandzie - hulajnoga LEMOTION w nowej cenie

 

Najbardziej wydajna hulajnoga na rynku!

LEMOTION S1 za jedyne 2899 zł!

Jedziemy po bandzie! Obniżamy cenę hulajnogi LEMOTION o ponad 1000 zł! Najbardziej wydajna hulajnoga na rynku dostępna za jedyne 2899 zł! To pojazd tylko dla poważnych zawodników. Jej prędkość maksymalna to aż 30 km/h. Nie to jednak ją wyróżnia. Hulajnoga elektryczna LEMOTION ma zasięg aż 95 km na jednym ładowaniu! Posiada tylny napęd, a silnik elektryczny generuje moc 500 W.

To jedyna hulajnoga na rynku, która pozwala na przejechanie prawie 100 km po naładowaniu baterii do pełna. W szerokim podeście znajdują się akumulatory o pojemności 675 Wh, aby zabrać Cię w długą podróż.

Maksymalne obciążenie tej hulajnogi do 140 kg! Można śmiało stwierdzić, że to pojazd dla zawodników wagi ciężkiej. Solidna rama, wysoko umieszczona kierownica z wyświetlaczem oraz podwójne zawieszenie pozwolą na komfortową podróż. Szeroki podest został zaprojektowany z myślą o wygodnym i stabilnym ustawieniu stóp.

Drugiej takiej hulajnogi elektrycznej nigdzie nie znajdziesz - LEMOTION S1 tylko teraz kupisz w nowej, niższej cenie - 2899 zł!!

pixel