Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-10

Idzie nowe - mysz gamingowa z czujnikiem tętna

Mysz MIONIX NAOS QG - mysz gamingowa z czujnikiem tętna

Idzie nowe – przejmij kontrolę nad akcją!

Szwedzka marka Mionix stawia na innowacyjne rozwiązania, które mają odmienić świat gamingu. Model Naos QG to mysz, która monitoruje organizm gracza poprzez szereg czujników zamontowanych w korpusie urządzenia. Czujnik tętna zbiera informacje dotyczące szybkości bicia serca. Mysz monitoruje dodatkowo reakcję skórno-galwaniczną oraz dostarcza informacje dotyczące ilości wykonanych akcji na minutę.

Esport to też dbanie o kondycję i psychikę

Profesjonalni gracze oprócz wielogodzinnych treningów przed komputerem muszą zadbać o swoją kondycję oraz głowę. Nie od dziś najlepszych na całym świecie wspierają psychologowie, a zajęcia na siłowni są niemal obowiązkowe. Esportowcy muszą również zwracać uwagę na swoją dietę, ponieważ nieodpowiednie odżywianie może wpłynąć na spowolnienie reakcji. Jeżeli ktoś myślał, że życie profesjonalnych graczy to zajadanie pizzy i siedzenie przez cały dzień przy biurku, to był w dużym błędzie.

Mionix Naos QG monitoruje organizm gracza

Mysz Mionix Naos QG powstała z myślą o najlepszych esportowcach, dla których ważne jest odpowiednie przygotowanie nie tylko na poziomie umiejętności w grze, ale też kondycyjne i psychologiczne. Czujnik tętna bada szybkość bicia serca gracza, a monitor reakcji skórno-galwanicznej działa na zasadzie śledzenia zmiany oporu elektrycznego skóry, która jest zależna od stopnia nawilżenia. Aktywność gruczołów potowych w stresujących chwilach sprawi, że model Naos QG w mgnieniu oka wyświetli dane o zmianie reakcji organizmu.

Ciekawy dodatek do streamingów

Wszystkie statystyki gracz może sprawdzić w oprogramowaniu Mionix. Pojawią się tam również dane dotyczące ilości wykonanych akcji na minutę lub szybkości ruchów. Informacje mogą wyświetlać się na ekranie monitora w formie przezroczystej nakładki. To nie tylko cenne dane dla gracza, ale też ciekawe urozmaicenie streamingów.


Sprawdź pełną specyfikację myszy gamingowej MIONIX Naos QG.

Poznaj wszystkie profesjonalne myszy dla graczy od MIONIX oraz podkładki pod myszki w 6 rozmiarach.

pixel