Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-06-01

Game Expert Blu Game Show 2022 za nami

Game Expert Blu Game Show 2022 za nami

Największy turniej CS:GO w północnej Polsce wygrał zespół GameAgents, który w finale pokonał zespół Arka Gdynia eSports. Zwycięzca turnieju zgarnął nagrodę o wartości wynoszącej 10 000 zł. Faza finałowa drugiej edycji Blu Game Show odbyła się 28 maja w bydgoskiej SISU Arenie. Oprócz oglądania na żywo zmagań gamingowych uczestnicy mogli wziąć udział w targach technologicznych. Odwiedzający mieli szansę spróbować swoich sił w grach na konsolach PlayStation czy Xbox oraz przejechać w grze F1 kilka kółek w symulatorze.

Triumf zespołu GameAgents

W ścisłym finale Game Expert Blu Game Show 2022 znalazły się rewelacyjnie przygotowane zespoły: Arka Gdynia eSports oraz GameAgents. Po wyczerpującej rozgrywce zwyciężyła drużyna GameAgents, która pokonała przeciwników 2:0 (16:14 i 16:10). Na trzecim miejscu uplasował się zespół znanej w świecie gaminingu postaci – Saju.

Wyniki:

1. GameAgents

2. Arka Gdynia eSports

3. Saju Team

4. Team ESCA Gaming

Game Expert na targach i w turnieju

Game Expert jako sponsor tytularny wydarzenia był obecny zarówno w części targowej, jak i turniejowej. Drużyna MCE Game Expert zmierzyła się z zespołem Saju Team. Na stanowisku Game Expert uczestnicy imprezy mogli zagrać w kultowe tytuły na naszpikowanej nowoczesnymi technologiami jednostce stacjonarnej. Nie zabrakło atrakcji dla fanów konsol. Zarówno kontrolery do PlayStatnio 5, jak i Xboxa Series X nie miały odpoczynku nawet przez chwilę. Całość dopełnił symulator, który przeżył tego dnia prawdziwe oblężenie. Uczestnicy starali się wykręcić najlepsze kółko w grze F1. 

Do następnego!

Rozdaliśmy setki wyjątkowych wlepek, spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z uczestnikami wydarzenia i nie możemy doczekać się, aż znowu zobaczymy się z Wami na podobnym wydarzeniu!

Do zoba!

 

pixel