Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-06-10

Fuzja designu i funkcjonalności - nowości marki OCPC

OCPC GAMING USA to – jak sama nazwa mówi – amerykańska marka, która już od 2007 roku dostarcza na rynek wysokiej jakości komponenty. Specjalizuje się przede wszystkim w naprawdę wydajnych modułach pamięci, dyskach SSD, kartach graficznych oraz różnorodnych akcesoriach. Oferta Game Expert już niedługo powiększy się o szybkie wentylatory i designerskie obudowy.

Realistyczna grafika w dobrej cenie? Proszę bardzo!

Z marką OCPC znamy się nie od dzisiaj. To, co pozytywnie zaskakuje już na pierwszy rzut oka, to niska cena kart graficznych tego producenta. Ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych kart o podobnych parametrach, które można znaleźć na rynku. A jako, że lubimy sprawdzone rozwiązania, polecamy przyjrzeć się kartom graficznym OCPC bliżej.

Chłodzenie na wysokim poziomie

Jako fani gamingu dobrze wiemy, że mocny procek potrzebuje skutecznego chłodzenia. Dlatego już niebawem w naszej ofercie zagoszczą wentylatory Velocita ARGB marki OCPC. Są to wydajne wentylatory do obudowy, wprowadzające gamingowy klimat dzięki sterowalnemu podświetleniu RGB. Wytwarzają napraaawdę wysokie ciśnienie powietrza, dzięki czemu sprawdzą się świetnie zarówno dla systemów chłodzonych wodą, jak i powietrzem. Oprócz wentylatorów Velocita godnym uwagi jest też zestaw TURBOCOOL All-in-One CPU Liquid Cooler z dwoma wentylatorami 120 mm, aluminiowym radiatorem 240 mm i oświetleniem ARGB.

Dobra obudowa to podstawa…

…dosłownie i w przenośni. W naszej ofercie pojawiają się nowoczesne obudowy Vittoria, Micro i Mini. Dla tych, którym zależy na eleganckim i nieco bardziej tradycyjnym designie, możemy polecić obudowy Vittoria. Charakteryzuje je niewielka waga (poniżej 2 kg) oraz boki wykonane ze szkła hartowanego. Vittoria nie zajmie wiele miejsca i pozwoli na podłączenie dwugniazdowego VGA o długości do 305 mm.

Mini to najmniejsza z propozycji. Jest to otwarta obudowa mini-ITX stworzona ze stali nierdzewnej. Pozwala na skonstruowanie małego, ale niezwykle wydajnego systemu, który będzie doskonale się prezentował. Obudowa Mini sprawi, że komputer stanie się eleganckim dodatkiem do biurka, a nie skrzynką, którą trzeba ukryć.

Natomiast obudowa Micro czerpie z wyglądu i pomysłu Mini, ale idzie o krok dalej – daje więcej możliwości obsługi sprzętu, przez co umożliwia tworzenie bardziej złożonych systemów. Obsługuje zasilacze ATX, płyty główne do mATX oraz radiatory 240 mm lub 2 x 120 mm, co stwarza opcję lepszego zarządzania temperaturą i możliwość rozbudowy komputera.

Jeśli jeszcze nie zetknąłeś się z marką OCPC, koniecznie sprawdź, co ma do zaoferowania.

pixel