Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-01-14

Blue Monday nadchodzi!

Nie tylko BLUE, ale RGB MONDAY

Nienawidzimy poniedziałków. Każdy czegoś chce, a nikt nie ma na nic czasu. 17.01 szykuje się kumulacja. Nie dość, że będzie to kolejny poniedziałek, to jeszcze najbardziej depresyjny w całym roku (zgodnie z algorytmem). Zaklinamy ten dzień. Blue Monday to u nas RGB Monday.

Ceny poszły w dół już teraz, bo wiemy jak wygląda weekend: piątkowa radość, sobotni luz, a w niedzielę jesteśmy myślami przy poniedziałku. Jesteśmy na to gotowi.
Tworząc dla Was ofertę promocyjną staraliśmy się, żeby się świeciło albo było kolorowo. W ofercie znajdziecie więc przede wszystkim sprzęt z podświetleniem:

  • od pojedynczych wentylatorów o średnicy 12 cm od 24,99 zł;
  • przez podświetlane podkładki pod mysz i podstawki do notebooków;
  • po obudowę komputerową z 4 podświetlanymi wentylatorami w zestawie o ponad 10% taniej.

A oprócz tego czekają na Ciebie kolorowe słuchawki, kontrolery oraz figurki Funko POP już od 29,99 zł.

Poniżej przedsmak tego, co znajdziesz w strefie Blue RGB Monday

Podkładka WhiteShark LED LUMINOS XL - sprawdź

Elastyczna i gładka podkładka gamingowa pod mysz i klawiaturę z mikrofibry i gumy komórkowej, która posiada podświetlane krawędzie. Wystarczy wpiąć ją do gniazda USB, aby osiągnąć efekt WOW. Wokół podkładki LED LUMINOS zlokalizowane są diody LED, które podświetlają krawędzie na 7 różnych kolorów z efektem RAINBOW. Nie wpływa to jednak na jej grubość – to jedyne 3 mm, jak w przypadku tradycyjnych podkładek WhiteShark.

Pod symbolem XL kryją się wymiary 80x35 cm, które pozwalają na wygodne umieszczenie na podkładce zarówno myszy, jak i klawiatury, dzięki czemu stworzysz idealnie gładką powierzchnię do pracy, gdzie nic Cię nie ogranicza.

Podstawka chłodząca z uchwytem na telefon WhiteShark ICE-WARRIOR - sprawdź

4 wbudowanych wentylatorów dba o optymalną temperaturę notebooka, a wbudowany panel LED o dobry efekt wizualny. Podstawka chłodząca ICE-WARRIOR posiada podświetlenie z efektem LED Rainbow. Możesz wyłączyć podświetlenie, ale przecież nie o to chodzi.

Podstawka chłodząca WhiteShark ICE-WARRIOR sprawdzi się przy laptopach o przekątnej wyświetlacza do 17,3”. Dzięki 5-stopniowej regulacji możesz optymalnie dopasować wysokość notebooka i kąt jego nachylenia.

Wentylatory i zestawy wentylatorów OCPC/Whiteshark/XPG

Niektórzy pozwalają sobie na niewinne żarciki, że wystarczy dodać do akcesorium lub urządzenia podświetlenie LED i od razu staje się gamingowe. Jeżeli składasz swój gamingowy komputer, z okazji RGB Monday na gamexpert.pl, możesz zaopatrzyć się w podświetlane podzespoły w cenach niższych o nawet 15%!

  • Wentylator komputerowy OCPC VELOCITA LED ARGB, 1800 RPM, 120 mm, żywotność 40000 h za 44,99 zł - sprawdź
  • Wentylator komputerowy XPG HURRICANE ARGB PWM gaming 6 kolorów, 2000 RPM, 120 mm, żywotność 230000 h za 99,99 zł - sprawdź
  • Zestaw 3 wentylatorów WhiteShark NEBULA z pilotem do sterowania oraz hubem na 10 wentylatorów, LED ARGB, 1100 RPM, 120 mm, żywotność 40000 h za 129,99 zł - sprawdź

Zasilacz komputerowy XPG PYLON - sprawdź

Niemodułowy zasilacz do PC XPG PYLON, 550W, standard 80+, z wbudowanym wentylatorem o średnicy 120 mm, który został wyposażony w układ DC/DC 100% +12V Full Power, który gwarantuje stałą i wydajną dostawę energii oraz umożliwia obsługę kart graficznych i procesorów ze średniej i wysokiej półki.

Oraz zawodnik wagi ciężkiej...

...czyli obudowa komputerowa XPG CRUISER ST typu E-ATX Super Mid Tower ze szklanymi, otwieranymi drzwiczkami, ułatwiającymi dostęp do jej wnętrza. Obudowa została wyposażona w 3 wentylatory z podświetleniem RGB. Dopełnieniem gamingowego designu jest podświetlane logo widoczne przez transparentną, boczną ścianę obudowy XPG CRUISER ST.

pixel